Montáž a instalce projektorů

Potřebuje přimontovat a nastavit projektor? Neváhete se obrátit na nás.

 

Doporučíme Vám optimální umístění projektoru a navrhneme i optimální způsob jeho montáže. Podle vašich požadavků vše nastavíme a projektor propojíme s vaší současnou audio-video technikou.

 

 

naše služby:

  • Montáž projektorů - montáž jakéhokoliv typu projektoru (strop, zeď, různá speciální uchycení)
  • Kabeláž - k projektoru natáhneme a zalištujeme veškerou kabeláž nutnou k propojení se zdroji signálu.
  • Plátno - na velikosti záleží, vybereme plátno podle dispozice prostoru a požadavků na velikost obrazu. Nabídka zahrnuje velké množství roletových i statických pláten, včetně mobilních pláten.
  • Zapojení projektoru - Jelikož pořízení projektoru není většinou tak běžná záležitost, nabízíme Vám možnost si projektor vyzkoušet a prohlédnout přímo u Vás doma či v kanceláři, prostě uvidíte do čeho jdete. Z našich zkušeností je tato služba pro zákazníka velmi přínosná a často předčí jeho očekávání. Služba zahrnuje návštěvu našeho specialisty společně s projektorem Epson EB-475Wi v případě požadavku na interkativní projektor a projektoru Epson EB-1985Wi v případě klasické nebo domácí projekce. Dále je možnost využít propojení s vaším audio-video systémem nebo PC.
  • Projektory pro domácí kino - Na velikosti záleží! Full HD a 3D obraz v životní velikosti. Pro všechny filmové a sportovní fandy přinášejí domácí projektory zcela nový rozměr při sledování oblíbených sportovních přenosů a filmů.
  • Interaktivní projektory - Interaktivní projektory také označované jako interaktivní tabule či dotykové tabule. Jejich využití je hlavně ve školství jako oživení a zatraktivnění vyuky. Díky interaktivnímu projektoru se do vyuky mohou zapojit všichni žácí, buď přímo u tabule nebo pokud je třída skutečně interaktivní, tak pomocí svých notebooků a tabletů. Vyučující nebo přednášející může po ukončení prezentace nebo na závěr vyučovací hodiny výslednou práci uložit do různých formátu a rozeslat přímmo žákům. Firemní zákaznici tuto funkci ocení zejména při poradách, při práci nad společným úkolem nebo při tvorbě grafických návrhů ve stabnictví nebo reklamní činosti. Vysoký světelný výkon navíc zajistí, že při hodině nebo poradě nemusí být místnost zcela zatemělá a obraz je přesto viditelný a čitelný. Nabídku interaktivních projektorů zastupují aktuálně dva nejpoužívanější modely: Epson EB-585wi a skutečně dotikový projektor, který lze ovládat pouhým dotykem prstů Epson EB-595wi.
  • Školní projektory - Jasnější obraz v učebně může přinést lepší výsledky. Získat si pozornost studentů v učebně může být někdy velmi těžké. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, že jejich nedostatečný zájem může být částečně způsoben technologií, kterou používáte? Konkrétní příčinou může být váš projektor, který nemusí být tak jasný nebo barevný, jak si myslíte. Projektory Epson nabízejí jasnější obraz, který zaručí jasnější a mnohem poutavější výuku. Další výhodou je široká konektivita a dostupnost 3 leté záruky.
  • Projektory pro firmy - Stejně jako u projektorů určených pro školství je i u projektorů pro firemní použití hlavním kritériem kvalita obrazu a široká konektivita. Projektory Epson bez problémů pracují s všemi Windows a Apple počítači a notebooky stejně tak i mobilními tefony Apple iPhone a Androidími telefony. Kvalitní obraz a přirozené barevné podání ocení nejen reklamní agentury při grafických náhledech log nebo firemní grafiky. Široká konektivita umožní promítat téměř z jakéhokoliv zařízení pomocí WiFi a mohou se tak zapojit všichni účastníci porady.

-

 

Reference

Gymnázium DKnL

vybavení učeben gymnázia:

- projektory EB-925

- ozvučení reproduktory Jamo + receiver Onkyo

- učitelské PC

- roletové plátno

- kompletní montáž projektoru pod strop, uchycení repro a plátna na zeď, natažení a zalištování kabeláže, propojení s učitelským PC, nastavení a kalibrace

 
JUTA a.s.

interaktivní projektor Epson EB-475Wi

- montáž projektoru a bílé keramické tabule do zasedací místnosti, natažení a zalištovní kabeláže, nastavení a kalibrace

- zaškolení obsluhy

 

ZŠ 5.května DKnL

instalace dotykového projektoru Epson EB-595Wi

- kompletní montáž projektoru a bílé keramické tabule

- kalibrace dotyku

- zaškolení kantorů

 
Penzion za vodou DKnL

 instalace interaktivního projektoru Epson EB-485Wi

- kompletní montáž projektoru a bílé keramické tabule do velkého přednáškového sálu

- zaškolení obsluhy

 
Oblastní charita Červený Kostelec

 instalace Interaktivního projektoru Epson EB-475Wi

- kalibrace, propojení do LAN

 
Obchodní akademie Hradec Králové

 - pravedelné dodávky projektorů Epson

- servis a údržba projektorů Epson

 
ZŠ Žireč

interaktivní projektor Epson EB-475Wi

- kompletní instalace interaktivního projektoru na prvním stupni základní školy

- ozvučení učebny

- nastavení učitelského notebooku jako zdroj promítání

 
ZŠ Hradec Králové interaktivní projektor Epson EB-475Wi  
ZŠ Podharť dodávky a instalce projektorů Epson včetně kompletní montáže