Projektory Epson

Instalace a montáž projektorů
Interaktivní projektory
Projektory pro domácí kino
123
 

Projektory EPSON

Proč projektory Epson? Především kvůli vysoké obrazové kvalitě kterou tyto projektory produkují. Projektory Epson využívájí výhradně zobrazovací technologii 3LCD, díky které dosahují stejné svítivosti v bílé barvě i ostatních barvách. Obraz je tak živější a přirozenější, zároveň nedochází k takovému namáhaní očí jako u jiných projekčních technologií. Divák si tak lépe udrží koncentraci při přednáškách v práci či ve škole, filmový fanoušek si více vychutná svůj oblíbený film. Kvalitu potrvrzují samotní zákazníci ať už se jedná o školy, firmy nebo domácí uživatele. Celosvětově je Epson číslo 1. ve výrobě projektorů. Ukázkové instalace projektorů Epson u našich zákazníků.

 

Hlavní výhody projektorů Epson

  • Zcela přirozené a živé barvy
  • Perfektní barevné přechody a stínování
  • Vysoký berevný světelný výkon
  • Vynikající kontrast
  • Živý obraz
  • Šetří oči
  • Nízká spotřeba energie
  epson_3lcd_no1

 

 

 

Interaktivní projektory

Interaktivní projektory také označované jako interaktivní tabule či dotykové tabule. Jejich využití je hlavně ve školství jako oživení a zatraktivnění vyuky. Díky interaktivnímu projektoru se do vyuky mohou zapojit všichni žácí, buď přímo u tabule nebo pokud je třída skutečně interaktivní, tak pomocí svých notebooků a tabletů. Vyučující nebo přednášející může po ukončení prezentace nebo na závěr vyučovací hodiny výslednou práci uložit do různých formátu a rozeslat přímmo žákům. Firemní zákaznici tuto funkci ocení zejména při poradách, při práci nad společným úkolem nebo při tvorbě grafických návrhů ve stabnictví nebo reklamní činosti. Vysoký světelný výkon navíc zajistí, že při hodině nebo poradě nemusí být místnost zcela zatemělá a obraz je přesto viditelný a čitelný. Nabídku interaktivních projektorů zastupují aktuálně dva nejpoužívanější modely: Epson EB-585wi a skutečně dotikový projektor, který lze ovládat pouhým dotykem prstů Epson EB-595wi. 

 

Projektory pro školy

Jasnější obraz v učebně může přinést lepší výsledky. Získat si pozornost studentů v učebně může být někdy velmi těžké. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, že jejich nedostatečný zájem může být částečně způsoben technologií, kterou používáte? Konkrétní příčinou může být váš projektor, který nemusí být tak jasný nebo barevný, jak si myslíte. Projektory Epson nabízejí jasnější obraz, který zaručí jasnější a mnohem poutavější výuku. Další výhodou je široká konektivita a dostupnost 3 leté záruky. vice zde....

 

Projektory pro firmy

Stejně jako u projektorů určených pro školství je i u projektorů pro firemní použití hlavním kritériem kvalita obrazu a široká konektivita. Projektory Epson bez problémů pracují s všemi Windows a Apple počítači a notebooky stejně tak i mobilními tefony Apple iPhone a Androidími telefony. Kvalitní obraz a přirozené barevné podání ocení nejen reklamní agentury při grafických náhledech log nebo firemní grafiky. Široká konektivita umožní promítat téměř z jakéhokoliv zařízení pomocí WiFi a mohou se tak zapojit všichni účastníci porady. 

 

Domácí projektory - projektory pro domácí kino

Na velikosti záleží! Full HD a 3D obraz v životní velikosti. Pro všechny filmové a sportovní fandy přinášejí domácí projektory zcela nový rozměr při sledování oblíbených sportovních přenosů a filmů.