WorkForce

 

 

 

 
 
 

Úsporná energie s tiskárnami WorkForce Pro

 
     

 

 

 

   
 

Snížení odpadu s tiskárnami WorkForce Pro

 
     

 

 

   
 

Snížení nákladu s tiskárnami WorkForce Pro

 
     

 

   
 

Rychlejší tisk s tiskárnami WorkForce Pro

 
     

Přejděte na podnikové inkoustové tiskárny

Myslíte si, že inkoustové tiskárny jsou jen pro domácí použití? Zamyslete se ještě jednou! Ve společnosti Epson optimalizovali jedinečnou technologii tiskových hlav pro firemní aplikace. Na inkoustové tiskárny se dříve pohlíželo jako na řešení vhodné jen pro domácnosti, ale efektivita, jednoduchost a úspornost inkoustového tisku ve skutečnosti přináší firmám ve srovnání s laserovými zařízeními řadu výhod. Za mnoha těmito výhodami stojí tisková hlava PrecisionCore, škálovatelná technologie využívaná v průmyslových systémech, jako jsou velkoobjemové tiskárny štítků. Mezi její přínosy patří spolehlivost, omezení odpadu a menší dopad na životní prostředí. To vše nyní najdete v modelech řady WorkForce Pro. Přečtěte si, jak můžete v podniku ušetřit peníze, zvýšit produktivitu a omezit spotřebu energie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Až o 50 % nižší náklady na tisk jedné stránky

Nižší náklady na tisk jedné stránky

Podnikové inkoustové tiskárny WorkForce Pro s vysokokapacitními zásobníky inkoustu vám ve srovnání s konkurenčními barevnými tiskárnami přináší až o 50 % nižší náklady na stránku a nabízí nízké celkové náklady na vlastnictví. V rámci nezávislých testů bylo navíc zjištěno,  že modely WorkForce Pro společnosti Epson nabízí až dvakrát větší výtěžnost výtisků ve srovnání s konkurenčními barevnými laserovými zařízeními.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firemní aplikace

Tiskárny WorkForce Pro jsou kompatibilní s celou řadou podnikových softwarových řešení, která vám pomohou se správou dokumentů, uživatelů i celé flotily tiskáren, a ušetří tak čas i peníze.

 

 

 

 

 

 Až 3,5x rychlejší tisk

Rychlý tisk

Při inkoustovém tisku není zapotřebí doba na zahřátí, takže tiskárny WorkForce Pro zajistí rychlý a efektivní firemní tisk. To je zásadní pro integraci do prostředí tisku s ověřením, kdy uživatelům stačí projet kartou nebo zadat číslo PIN a okamžitě získají výsledky. Díky automatickému oboustrannému tisku, skenování, kopírování a faxování u mnoha našich modelů bude vaše firemní prostředí fungovat jednoduše a efektivně.