Samsung

 

Skupina Samsung je největší společnost v Jižní Koreji a 3. největší světový konglomerát podle tržeb, který řídí několik firem na světě. Skládá se z velkého množství mezinárodních společností, všechny jsou spojeny pod značkou Samsung, včetně Samsung Electronics, světově největší elektronické společnosti, Samsung Heavy Industries, jednoho z největších světových stavitelů lodí a Samsung Engineering & Construction, vedoucí globální stavitelské společnosti. V roce 2005 se podařilo značce Smasung předstihnout značku Sony a stát se celosvětovou značkou spotřební elektroniky mezi 20 TOP značek. Tyto tři multinacionální korporace tvoří základ skupiny Samsung a odráží její jméno - význam korejského slova Samsung je "tři hvězdy". Krásné a podrobné povídání o zančce naleznete na stránkách wikipedie.

Naše společnost Mepap s.r.o. je zaměřená na produkty společnosti Samsung a to zejména na následující kategorie produktů:

  • Monitory
  • SD karty
  • Televize a velkoplošné zobrazovače
  • Mobilní telefony a tablety
  • tiskárny a spotřební materiál

Snažíme se zákazníkovi nejen poradit s výběrem vhodného produktu, ale také nabízíme nastavení, podporu a servis těchto zařízení.

Společnost Samsung patří dnes k leaderům v oblasti zobrazovací techniky a mobilních telefonech. Byla u zrodu spoustu technologií a například v roce 2010 byla první společností, která uvedla na trh pro běžné zákazníky první 3D televizi. Zančka SAMSUNG také patří mezi pravidelné hlavní sponzory Olympijských her ajiných sportovních událostí na světě.